Contacteer ons

Wilt u nog iets vragen of heeft u nog opmerkingen? Aarzel niet om ons te contacteren via onderstaand contactformulier.
(*) Velden met een sterretje zijn verplicht
 

Pers

  • Ben je journalist en wil je graag een recensie schrijven?
  • Ben je op zoek naar extra informatie of beeldmateriaal?

Onze persmedewerkers helpen je graag verder. 
 
Kinderboeken
Liesbeth Wachters - L.Wachters@ballonmedia.com
 
Strips
Jo Nachtergaele - J.Nachtergaele@ballonmedia.com
Jente Lambrechts - J.Lambrechts@ballonmedia.com

 

Vacatures

Momenteel zijn er geen openstaande vacatures.
 
Spontane sollicitaties en stageplaatsen
Voor een spontane sollicitatie of aanvraag van een stageplaats kan je een mail sturen naar Griet De Schampheleire G.Deschampheleire@ballonmedia.com

 

PORTFOLIO OF MANUSCRIPT OPSTUREN

Stuur jouw portfolio of manuscript digitaal (max. 5 MB) naar:

Kinderboeken
Redactiekinderboeken@ballonmedia.com
 
Strips
Redactiestripverhalen@ballonmedia.com

 

Contactgegevens

Ballon Media België